pokemon song
|

Pokémon písničky

Pokémon jsou známí nejen svými videohrami, anime seriály a sběratelskými kartami, ale také svými písničkami. Od prvního anime seriálu až po současné filmy, Pokémon série obsahuje mnoho písní, které se staly velmi populární mezi fanoušky.

První anime seriál Pokémon, který byl vysílán v roce 1997, obsahoval mnoho ikonických písní, jako je „Aim to Be a Pokémon Master“ a „Mezase Pokémon Master“. Tyto písně se staly hity v Japonsku a později byly přeloženy do mnoha jazyků pro mezinárodní publikum.

V průběhu let se objevilo mnoho dalších písní, jako je „Together Forever“ z anime seriálu Advanced Generation, „Battle Frontier“ z anime seriálu Diamond and Pearl a „Be an Arrow!“ z anime seriálu XYZ. Tyto písně se staly populárními nejen mezi fanoušky anime, ale také mezi fanoušky Pokémon her.

V roce 1998 byl vydán první Pokémon film, který obsahoval několik písní, jako je „Pikachu’s Vacation“ a „Don’t Say You Love Me“. Tyto písně se staly populárními i mezi fanoušky, kteří se snažili sledovat všechny Pokémon filmy a písně v nich obsažené.

V roce 2016 byla vydána hra Pokémon Go, která přinesla novou píseň s názvem „Catch the Moment“ od zpěvačky LiS. Tato píseň se stala populární mezi fanoušky a byla často používána v reklamách na hru.

Pokémon série také obsahuje mnoho soundtracků, které se objevily v různých hrách, anime seriálech a filmech. Tyto soundtracky obsahují nejen písně, ale také instrumentální skladby, které byly použity jako téma pro různé postavy a události v Pokémon světě.

V současné době se chystá nový anime seriál s názvem Pokémon Evolutions, který bude mít novou píseň „Zing“ od skupiny en. Nejnovější film Pokémon Secrets of the Jungle také obsahuje novou píseň „I Promise“ od skupiny Ikimonogakari.

Celkově řečeno, Pokémon série má mnoho písní a soundtracků, které se staly populárními mezi fanoušky po celém světě. Tyto písně nejen přidávají další rozměr do Pokémon světa, ale také pomáhají vytvářet silné emocionální pouto mezi fanoušky a postavami.

Podobné příspěvky